Mieszkanie Bielsko-Biała 81 m²

Szklane ścianki działowe

Wykorzystanie transparentnych ścianek, które dają optyczne wrażenie przestronności, staje się coraz popularniejsze. Nowoczesne systemy ścianek działowych pozwalają dzielić większe przestrzenie na mniejsze pomieszczenia. Nadają się zarówno do przestrzeni publicznych, biur jak i do prywatnych mieszkań.

Tafla szkła stanowi barierę przed dźwiękiem i zapachem dochodzącym z kuchni – nie zmniejszając przy tym optycznie przestrzeni. Moderny, prawie niewidoczny system montażowy dodaje mieszkaniu elegancji.

Nas osobiście w szklanych ścianach urzekły odbicia! Gra świateł, zmieniająca się nieustannie w ciągu dnia, niezliczona ilość niedopowiedzianych odbić sprawia, że mieszkanie o każdej porze dnia wygląda inaczej – zaczyna żyć swoim życiem.

Szklane ścianki składają się z tafli szklanych łączonych za pomocą okuć lub umiejscowione są w specjalnie przystosowanych do tego profilach systemowych np. zabudowa szklana w systemie ramowym, umiejscowiona w profilu aluminiowym i wypełniona szkłem bezpiecznym lub zabudowa ze szkła hartowanego w systemie bezramowym.

unnamed-2

 

Za szklanymi ściankami przemawia również fakt, że projektowane i montowane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Mogą być dowolnej wysokości, szerokości i z dowolnym wypełnieniem danego rodzaju szkła.

DSC_1448-kopia